SP2 na I Świątecznym Jarmarku

Home » Szkoła » Aktualności » SP2 na I Świątecznym…
 19.12.2018

Dnia 15 grudnia 2018 r nasza szkoła wzięła udział w  I Świątecznym Jarmarku i Festynie Mikołajkowym, podczas którego mieliśmy okazję zaprezentować naszą szkołę.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i dzieci mogliśmy wystawić na naszym stoisku wiele wspaniałych własnoręcznie zrobionych ozdób świątecznych takich jak np.: choinki, stroiki, porcelanowe zawieszki, gipsowe aniołki, świąteczne kartki oraz bombki. Na jarmarku nie zabrakło również słodkich rarytasów w postaci pierników i przepysznych ciast.

W oczekiwaniu na Mikołaja z Holandii  oraz Czarnych Piotrusiów, najmłodsi uczniowie naszej szkoły ubierali choinkę oraz zaprezentowali swoje  umiejętności wokalne i taneczne.

"Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy  proste DZIĘKUJEMY, zawiera wszystko co chcemy wyrazić…"

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia… Paniom i Panom, dziewczynkom i chłopcom… wszystkim tym, którzy przygotowali świąteczne ozdoby, upiekli przepyszne pierniki i ciasta, przygotowali uczniów do występów, zadbali o przygotowanie stoiska i pracowali na nim podczas jarmarku.

Zobacz fotoreportaż

Dyrekcja SP2