Poznajmy się

Home » Szkoła » Aktualności » Poznajmy się
 30.08.2019

W wakacyjne popołudnie do szkoły przybyli Pierwszaki z rodzicami. Skorzystali z zaproszenia na spotkanie integracyjne z wychowawczyniami. W hali gimnastycznej, oficjalnie zostały odczytane listy uczniów klas I. To był początek naszej przygody. Uczniowie wraz z rodzicami i wychowawczyniami przeszli tajemniczym przejściem z napisem ,,Tu zaczyna się przygoda”, aby bawiąc się wspólnie poznać najważniejsze miejsca w szkole, a przede wszystkim swój zespół klasowy. Pierwszym przystankiem była czerwona wyspa, na której wraz z rodzicami odtańczyliśmy indiański taniec. Następnie udaliśmy się na kosmiczną wyspę, gdzie budowaliśmy rakietę. Na kolejnej wyspie dzielnie walczyliśmy z rekinami, a na ostatniej zamieniliśmy się w poszukiwaczy złota. Wszystkie zadania zostały wzorowo wykonane przez dzieci. W nagrodę każdy otrzymał dyplom Małego Odkrywcy oraz drobny upominek. Nie zabrakło poczęstunku przygotowanego przez panie, a każda uśmiechnięta buzia została uwieczniona na zdjęciach wykonanych w foto budce. Dzień 22 sierpnia był dla obecnych tu, niezapomniany i pełen wrażeń.

Następne spotkanie już 2 września.
Czekamy na Was – wychowawczynie klas I.