Mój ulubiony bohater z bajki

Home » Szkoła » Biblioteka szkolna » Mój ulubiony bohater z…
 05.06.2018

Mając na uwadze powyższy temat wystawy, uczniowie z klas pierwszych i z klasy czwartej, pod kierunkiem pań: I. Grzegorczyk, J. Turów, A. Wierzbickiej, tworzyli swoje prace plastyczne, które odznaczały się różnorodnością kolorów, techniką wykonania, wyborem bohaterów. Można je było podziwiać na wystawie w bibliotece szkolnej.

W klasach pierwszych: I miejsce zajęła praca Leny Gałan z kl. 1a, II miejsce – Julii Kaliściak z kl. 1a i III miejsce – Natalii Rakowskiej z kl. 1a, natomiast w klasie czwartej:  I miejsce – praca Klaudiusza Rutkowskiego, a wyróżnienia otrzymały prace Jakuba Podbereskiego i Anny Kmity. Gratulujemy!

Zapraszamy wszystkich uczniów do uczestniczenia w różnych konkursach organizowanych w szkole.

M.Paliwoda, R.Kunisz