"Dwójka" sprząta świat

Home » Szkoła » Aktualności » "Dwójka" sprząta świat
 01.10.2018

Piękny, słoneczny dzień towarzyszył uczestnikom tegorocznej Akcji Sprzątania Świata. Wtorkowym popołudniem, po zakończonych lekcjach, ochotnicy działań prośrodowiskowych wyruszyli na wyznaczony teren akcji. Uczniowie klas gimnazjalnych i podstawowych z zaangażowaniem oczyszczali obszar zanieczyszczony odpadami  i śmieciami, które "straszą" w lasach i przydrożnych pasach zieleni.

Uczestnicy wykazywali się umiejętnością segregacji, dając przykład właściwych postaw a najmłodszy z nich, Maks (5 lat), zarażał wszystkich swoim przygotowaniem i pracą, jak na miłośnika przyrody przystało. Plony naszej pracy, przebieg działań i towarzyszący nam nastrój słuszności sprawy, obrazują zdjęcia, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy!

I.Olobry, D.Podbereska, B.Psiuk