Portret Babci i Dziadka rączkami malowany

Home » Szkoła » Świetlica » Portret Babci i Dziadka…
 25.01.2019

Miesiąc styczeń zakończył się w świetlicy konkursem na najpiękniejszy portret Babci i Dziadka. Uczniowie przez tydzień z wielkim zaangażowaniem tworzyli swoje prace, by w dniu 23.01.2019 r. zaprezentować swoje umiejętności.

Przy okazji utrwalili poprawność redagowania życzeń. Wszystkie portrety zawieszono na tablicy, a następnie ochotnicy , którzy zgłosili się do konkursu, prezentowali postaci swoich ukochanych babć i dziadków. Wzbudziło to ogólne zainteresowanie wśród uczniów. Którzy wzajemnie oceniali prace, by wskazać zdobywców  nagród.

Miejsce pierwsze zdobył przy aprobacie klas i oklaskach "Dziadek Boguś" autorstwa Filipa Świtek z kl. 1a, miejsce 2 szanowna Babcia namalowana przez  Amelię Świderską z kl. 2 b, miejsce 3 ogółem uczestników konkursu zajęła praca Mai Cząstka z kl 1b. Nagrody książkowe przyprawione odrobiną czekolady wręczyła pani dyrektor E. Kosciukiewicz zaproszona spontanicznie na ogłoszenie wyników.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za przygotowanie pięknych portretów i życzeń oraz prezentacje sylwetek babć i dziadków, rodzicom za wsparcie swoich pociech.

Opiekunowie świetlicy