Udział chłopców z SP 2 w Dębnie w finale wojewódzkim w unihokeja

Home » Szkoła » Aktualności » Udział chłopców z SP…
 16.12.2017

W dniu 15.12.2017 roku w Mrzeżynie rozegrano Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeja - chłopców.
Wzięło w nim udział 8 najlepszych zespołów z województwa zachodniopomorskiego: Gimnazjum Trzebiatów, SP Grzmiąca, SP Tuczno, SP 53 Szczecin, SP 2 Dębno,  SP Kozielice, SP Malechowo oraz SP Bierzwnik.

W pierwszej fazie zawodów mecze były rozgrywane w dwóch grupach. Każdy mecze trwał 3x6 minut. My trafiliśmy do grupy A gdzie czekały na nas zespoły z:

• Malechowa - aktualny oraz ubiegłoroczny mistrz województwa
  • Tuczna - ubiegłoroczny srebrny medalista oraz aktualny brązowy medalista
  • Trzebiatowa - czołowy zespół w kraju

Po bardzo zaciętej grze tj. po remisie z zespołem Malechowa (jedyny remis tego zespołu w całych zawodach), zwycięstwie z zespołem Trzebiatowa oraz przegranej z zespołem Tuczna w swojej grupie zajęliśmy trzecie miejsce i w wyniku tego zagraliśmy o 5 miejsce z groźnym zespołem z Grzmiącej, który przed zawodami był faworytem do złotego medalu. Niestety przegraliśmy 2:0 i tym samym  zajęliśmy 6 miejsce w województwie zachodniopomorskim.

Skład zespołu z Dębna:

• Patryk Dalidowicz - bramkarz
  • Dominik Piekarski - strzelił 2 bramki
  • Tomasz Kulbicki - strzelił 1 bramkę
  • Artur Szeptuch - strzelił 2 bramki
  • Jakub Pliś
  • Hubert Wołczyński
  • Mateusz Owczarek - strzelił 1 bramkę
  • Miłosz Radziukiewicz
  • Marek Marczuk
  • Mateusz Jeliński.

Chcielibyśmy podziękować za pomoc Gminie Dębno, Dyrekcji Gimnazjum Publicznego w Dębnie, Dyrekcji GBS Barlinek o/ Dębno oraz Dyrekcji OSiR w Dębnie.

Trener zespołu – Waldemar Pożarycki