Szkolny konkurs dziennikarski

Home » Uczniowie » Konkursy » Szkolny konkurs dziennikarski
 07.10.2018

"Nie każdy, kto ma oczy otwarte, widzi" - szkolny konkurs dziennikarski. Uwaga uczniowie klas 4, 5, 7 i 8 oraz 3 gimnazjum! Szkolny konkurs dziennikarski uważam za otwarty.

Zaproście do rozmowy osobę, która ma ciekawą pasję, jest dla Was autorytetem, lubicie z nią spędzać czas. Każdy powód jest istotny, gdyż pozwala na dotarcie do pogłębionych informacji oraz pozwala na zbudowanie wzajemnego zaufania.

Ze względu na to, że rozmowę publikujemy w sieci, pomogę w publikacji wywiadu każdej zainteresowanej osobie. Zapraszam w tym celu do świetlicy w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach 14:00- 16:00.

1. Wywiad musi być oryginalnym dziełem własnym (Nie dopuszcza się plagiatów, cytatów, kopiowanych fragmentów cudzych prac itp.).
  2. Praca widoczna jest dla wszystkich- zamieszczamy ją na portalu YoungFace.tv do 5 listopada 2018r. (Podczas rejestracji na portalu dopisujemy się do zespołu  Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie).
  3. Do tekstu dołączamy minimum jedno zdjęcie, pamiętając o przestrzeganiu praw autorskich.
  4. Powołana komisja konkursowa przyzna nagrody książkowe autorom najciekawszych publikacji.
  5. Wszystkie prace zostaną zarchiwizowane na wspólnej tablicy przez organizatora. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 25 listopada 2018r., a wyniki zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAM. PIÓRA W DŁOŃ  I DO DZIEŁA!

Wioletta Rafałowicz