Przyroda Gminy Dębno

Home » Szkoła » Aktualności » Przyroda Gminy Dębno
 08.10.2017

W dniu 23 września, podczas Spotkań Przyrodników w Barnówku odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Fotograficznego. Tegoroczny tytuł konkursu brzmiał „Przyroda Gminy Dębno”. Zdjęć ze szkół napłynęło dużo, ponad 160. Wszystkie zdjęcia były ciekawe, pokazywały piękno naszej Małej Ojczyzny. Nie zabrakło pięknych krajobrazów, roślin i zwierząt. Każdy uczestnik mógł obejrzeć wystawę pokonkursową w szkole w Barnówku.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez Gminę Dębno. Dyplomy wręczyła Barbara Kornaś, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębnie, która jest współorganizatorem konkursu. Uczestnicy Spotkań Przyrodników wzięli również udział w pieszej wycieczce, której przewodził Marek Schiller, a także zwiedzili kopalnię PGNiG.

Anna Kowalczyk