Va wysyła "Marzycielską pocztę"

Home » Szkoła » Aktualności » Va wysyła "Marzycielską pocztę"
 12.12.2018

Nic tak nie sprawia radości w okresie przedświątecznym jak sprawianie przyjemności innym. Tym bardziej ucieszyliśmy się z zaproszenia od pracowników Biblioteki Miejskiej. Dzięki paniom z działu młodzieżowego i dziecięcego wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji "Marzycielka poczta", której ideą jest przygotowywanie świątecznych kart z życzeniami dla chorych dzieci.

Od razu wzięliśmy się do pracy. Mogliśmy przygotować kartkę dla Martynki i Mateusza - naszych rówieśników. Panie przygotowały wszystkie niezbędne materiały: brystole, wycinanki, kleje, brokaty, gwiazdki, aniołki i ... było tego mnóstwo.

Nasze artystyczne zacięcie i ciepłe słowa przelane na papier sprawiły, że powstały piękne karty z życzeniami. Dziękujemy, że mieliśmy możliwość wziąć udział w tym ważnym przedsięwzięciu. I prosimy o kolejne....

K. Kaliściak