Myśl pozytywnie

Home » Programy edukacyjne » Innowacje » Myśl pozytywnie
 06.06.2019

Każdego dnia podejmuję działania, które służą wspieraniu młodych ludzi w ciągłym rozwijaniu się, tworzeniu nowych kompetencji oraz pełnym i świadomym wykorzystywaniu swojego potencjału.

Chciałabym, aby moi uczniowie byli zadowoleni i zmotywowani, dlatego uczymy się pozytywnie i entuzjastycznie postrzegać siebie i otaczający świat, radzić sobie ze stresem, wierzyć w siebie i cieszyć się z drobiazgów, komunikować się z innymi.

Pracując nad sobą, młodzi ludzie dostrzegają wiele wartości, m. in. niezależność, pasję, otwartość na innych ludzi. Dzięki temu rozwijają się wewnętrznie i odkrywają swój potencjał, ale także dostrzegają piękno w drugim człowieku.

Tym razem zastanawialiśmy się nad tym, czym kierować się w życiu, aby zrozumieć siebie nawzajem. Nasze spostrzeżenia zamieściliśmy na prezentowanym  plakacie.
W ten sposób zakończyliśmy tegoroczne zadania "Szkoły Pozytywnego Myślenia".

Wioletta Rafałowicz