Pierwszaki bystrzaki

Home » Szkoła » Samorząd Uczniowski » Pierwszaki bystrzaki
 14.11.2017

Samorząd Uczniowski postanowił zaangażować uczniów klas I do udziału w konkursie "Poznaj naszą szkołę". Trzyosobowe drużyny reprezentowały swoją klasę. Konkurs przeprowadzony  został 10.11. 2017 przez opiekuna SU Panią Katarzynę Kaliściak i uczennice klas gimnazjalnych - Weronikę Jaremę i Katarzynę Blicharz. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat szkoły, spostrzegawczością i znajomością swoich nauczycieli. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymywali punkty - kolorowe piłeczki. Świetnie poradzili sobie z pytaniami i zadaniami, a także pokazali, że potrafią dobrze się bawić. Wyniki konkursu były następujące:

1. miejsce klasa I B - Julia Adamczyk, Hanna Najkowska, Dawid Wolański
  2. miejsce klasa I A - Paweł Kunisz, Oliwier Jastrzębski, Dariusz Popiołek

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, a ich koledzy i koleżanki z klasy słodki upominek.

Gratulujemy.