Konkurs plastyczny - Pocztówka z wakacji

Home » Uczniowie » Konkursy » Konkurs plastyczny - Pocztówka…
 03.10.2017

Zachodniopomorski Kurator Oświaty ogłasza konkurs plastyczny pt. "Pocztówka z wakacji".
Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z województwa zachodniopomorskiego.

Celem konkursu jest przedstawienie przez młodych artystów najciekawszych według nich widoków, miejsc, symboli województwa zachodniopomorskiego, które udało im się zobaczyć podczas wakacji.

Praca powinna być wykonana w dowolnym formacie nie większym niż A3,  techniką: rysunku (np.: ołówek, kredki, pastele tusz, patyk, węgiel, pędzel, piórko); malarską (dowolny rodzaj farb na płaskim podobraziu) dowolnie wybraną techniką np.: sgraffito (na płaskim podobraziu), akwarela, tempera, gwasz, itp.

Pracę należy  dostarczyć bądź przesłać na adres Kuratorium Oświaty w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 4, 70-502 Szczecin do dnia 3 listopada 2017.

Uwaga! Jeżeli prace będą oddawane w szkole termin oddania to: 20.10.2017. Prace należy oddać nauczycielowi plastyki p. W.Kościukiewicz.

W ramach zajęć klasy gimnazjalne robiły to na lekcji, inni uczniowie mogą wykonac te prace w domu.