Po naszych Dniach Otwartych

Home » Szkoła » Aktualności » Po naszych Dniach Otwartych
 08.03.2019

We wtorek, 5 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się "Dni Otwarte", podczas których uczniowie klas przedszkolnych, trzecich i szóstych oraz ich Rodzice mogli zapoznać się z ofertą szkoły. Wkraczając w jej mury zajrzeli w magiczne światy: przyrody, teatru, emocji, języków, artystów, sportu, matematyki i doświadczeń, przeszłości, książek, zagadek oraz zabaw. Mogli tu zasmakować wiedzy i ciekawostek, zmierzyć się z łamigłówkami, sprawdzić swoją siłę fizyczną poprzez gry i zabawy oraz doświadczalnie poznać otaczający nas świat.

W tym wyjątkowym dniu, każdy z gości miał możliwość poznania panią dyrektor Magdalenę Umińską, nauczycieli i obecnych uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom, którzy przyjęli nasze zaproszenie i wzięli udział w naszych Dniach Otwartych. Zapraszamy do nas po wakacjach!

Zobacz krótki fotoreportaż