Z programowaniem za pan brat

Home » Szkoła » Aktualności » Z programowaniem za pan…
 22.06.2018

W ramach projektu "Dwójka koduje i programuje!" 14 marca 2018 r. przeprowadzone zostały kolejne warsztaty matematyczno-informatyczne, tym razem dla uczniów przyszłych klas czwartych. Temat warsztatów brzmiał "Ozobot jedzie na wakacje". Podczas tych warsztatów obecni byli także uczniowie z klasy 4a.

Przyszli czwartoklasiści poprzez zabawę utrwalali tabliczkę mnożenia, wykonywali działania matematyczne, a wszystko z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Po ćwiczeniach interaktywnych młodsi uczniowie zapoznali się z Ozobotem, a następnie rysowali trasy dla małego robota.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom warsztatów za wspólną i kreatywną zabawę. Dziękuję także Pani Dorocie Podbereskiej oraz Alicji z klasy 4a za upieczenie babeczek, które były słodką przekąską na naszych warsztatach.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Monika Kubica