Konkurs "Poznaj swojego Nauczyciela"

Home » Szkoła » Samorząd Uczniowski » Konkurs "Poznaj swojego Nauczyciela"
 03.11.2018

Z okazji  Dnia Edukacji Narodowej pod patronatem Samorządu Uczniowskiego,  w naszej szkole odbył się  konkurs "Poznaj Swojego Nauczyciela".  Jego atrakcyjna, rozrywkowa forma wzbudziła zainteresowanie uczniów, którzy chętnie brali w nim udział. Konkurs polegał na odgadnięciu  którego z nauczycieli  przedstawiają  prezentowane zdjęcia. Było to zadanie godne geniuszu Sherlocka Holmesa, ponieważ przedstawiciele grona pedagogicznego, którzy chcieli wziąć udział w naszej zabawie  dostarczyli zdjęcia z dzieciństwa...czasem bardzo wczesnego.

Wyzwanie było wymagające ale zmierzyło się z nim 37 osób. Niestety 10 osób oddało głosy nieważne. Oto zwycięzcy, którzy osiągnęli największa ilość punktów:

1. miejsce - Wiktor Kowalski   kl. IIIA
  2. miejsce - Wiktoria Taracińska  kl. VA
  3. miejsce - Anna Kmita   kl. VA

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu, nauczycielom, którzy udostępnili swoje zdjęcia oraz  uczniom biorącym udział w konkursie. Zwycięzcom  serdecznie gratulujemy!

Zapewne dla wielu nauczycieli  nasz konkurs był chwilką sentymentalnej podróży w czas dzieciństwa. Uczniowie natomiast zobaczyli, że ich nauczyciele też kiedyś byli dziećmi, też bawili się i chodzili do szkoły. Pamiętajmy, że w każdym z nas mimo upływu czasu pozostaje cząstka dziecka.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.