Luty – z kart kalendarza

Home » Szkoła » Świetlica » Luty – z kart…
 04.03.2019

Luty upłynął w świetlicy pod kątem przeglądu wydarzeń okolicznościowych i historycznych. Zajęcia rozpoczęliśmy od wydarzenia historycznego- 4 lutego 74. rocznica wyzwolenia Dębna. Z tej okazji  przygotowana została wystawa, którą swoimi pracami plastycznymi uświetnili uczniowie z klasy IV b.

Już od 11 lutego skupiliśmy się na przygotowaniach do Walentynek. Nasze świetlicowe drzewko "dobrych uczuć", przybrało  czerwony kolor dzięki serduszkom, które wykonali i na nim zawiesili uczniowie. W świetlicy ustawiono skrzyneczkę, do której starsi i młodsi wrzucali liściki, roznoszone odbiorcom w dniu 14 lutego przez uczniów z SU. Tego dnia odbył się także konkurs "Matematyczne serduszko", który przyniósł dzieciom wiele radości. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodką nagrodę. O wyżej wymienionym święcie przypominała również gazetka tematyczna.

Miesiąc luty zakończył się tłustym poczęstunkiem- słodkim pączkiem i w ten sposób świetlica zamknęła karnawał.

Nauczyciele świetlicy