Wspomnienia wakacyjne na talerzyku podane

Home » Szkoła » Aktualności » Wspomnienia wakacyjne na talerzyku…
 16.09.2018

Z wakacji moi uczniowie przywieźli wiele pamiątek, piękne zdjęcia, cudną opaleniznę. Jednak najważniejsze są wspomnienia, które zachowają na dłużej.

Dziś, z okazji Dzień Kropki, utrwalaliśmy nasze wspomnienia w sposób nietypowy. Na papierowym talerzyku wizualizowaliśmy nasze wspomnienia, pokazując gdzie byliśmy, co w tym miejscu widzieliśmy, jak spędzaliśmy czas.
Uczniowie byli skoncentrowani na zadaniu. Każdy z nich starał się jak najciekawiej pokazać w "dużej kropce", co oko widziało i ucho słyszało.

Po zakończonej pracy plastycznej uczniowie redagowali tekst literacki. Opowiadali, co się wydarzyło na zaprezentowanych wakacjach. Ponieważ zabrakło nam czasu na lekcji, jutro kończymy historie wakacyjne- zarówno te ukazane na papierowym talerzyku, jak i kartce formatu A4. Siódmoklasiści po raz pierwszy nie spieszyli się, gdy usłyszeli dzwonek sygnalizujący przerwę.

Wioletta Rafałowicz