Już niedługo wakacje

Home » Szkoła » Aktualności » Już niedługo wakacje
 23.06.2018

Już niedługo wakacje. Wszyscy się cieszą i planują, jak spędzą ten czas. Przed nami zakończenie kolejnego ciężkiego roku pracy i nauki w naszej szkole. Wiąże się to także z pożegnaniem absolwentów. Z tego powodu podtrzymując szkolną tradycję, przed końcem końców, dnia 12.06.2018r. w Klubie Muzycznym GISO w Dębnie odbył się najlepszy BAL ABSOLWENTA.

Trzecioklasiści pojawili się na nim z wielką chęcią, ponieważ oczekiwali go od bardzo długiego czasu. Wszyscy wyglądali obłędnie, a w szczególności dziewczyny, które marzyły o tym, żeby w ten wyjątkowy wieczór wyglądać jak gwiazda Hollywood. Piękne suknie i szpilki,  to te elementy garderoby, których tego wieczoru nie mogło zabraknąć. W takim ubiorze i makijażu podkreślającym  atuty kobiety, wszystkie dziewczyny ze szkoły czuły się jak księżniczki. W pełnej gotowości wyruszyły na poszukiwanie swoich książąt. Panowie w żadnym względzie nie odstawali od Pań. Każdy jeden ubrany był w koszulę i eleganckie spodnie, wyglądali niesamowicie i brakowało im tylko białego rumaka. Włosy dla mężczyzn są niesamowicie ważne i to było widać, ponieważ wszyscy mieli dokładnie uczesane i ułożone na żel włosy. W tym gronie nie mogło zabraknąć naszych nauczycieli. Wychowawcy klas przybyli gotowi do zabawy, pełni humoru i dobrych nastrojów. Na nasze zaproszenie odpowiedziała również pani dyrektor Barbara Kornaś, której za przybycie bardzo dziękujemy. 

Tego wieczoru najważniejsze było, że jesteśmy wszyscy razem. W tamtej chwili przestaliśmy myśleć o przeszłości, nie liczyło się, co ma być niebawem. Zapomnieliśmy o waśniach i nieporozumieniach. Najważniejsze było, że to nasza ostatnia impreza w takim składzie. Za niecały tydzień dostaniemy świadectwo i każdy rozejdzie się w swoją stronę. Będziemy za sobą tęsknić, dlatego celebrowaliśmy każdą chwilę razem. 

Z całego serca dziękujemy naszym rodzicom, ponieważ gdyby nie oni, nie byłoby takiego pięknego balu. Uroczystość, którą dla nas zorganizowali i ile pracy włożyli w przygotowanie takiego ważnego wydarzenia,  było nie lada wyczynem. Są dla nas największym wsparciem. Dziękujemy im za to!!! 

Nikt nie mógł wymarzyć sobie lepszego zakończenia gimnazjum. Była to wspaniałe parę go godzin, które zapadną w pamięć na bardzo długo. Jeśli ktoś to przeżył, to wie o czym piszę i jestem pewna, że przyzna mi rację.

Maria Borysewicz kl. 3c
J.Ł. 

up