Wystawa ozdób świątecznych

Home » Szkoła » Aktualności » Wystawa ozdób świątecznych
 06.01.2018

W miesiącu grudniu w bibliotece szkolnej można było obejrzeć wystawę ozdób bożonarodzeniowych. Prace wykonali uczniowie klas III gimnazjum na zajęciach technicznych. Obejrzeć można było mikołaje i anioły z papieru, kartki świąteczne, choinki i bombki origami oraz kule kusudama. Oddawały one klimat zbliżających się świąt.

Pomysły prac pochodziły od uczniów: Marii Borysewicz, Anity Kędzi, Jagody Majkowskiej, Agaty Kościukiewicz, Mateusza Kuczyńskiego, Joanny Rydzik, Amelii Kędzior, Martyny Krawczuk, Julii Janickiej, Julii Szyszki, Wiktorii Dutkiewicz i Wiktorii Wujdy.

Osoby te, na lekcjach zajęć technicznych stosowały metodę "uczenia innych" dzieląc się posiadaną wiedzą i umiejętnościami i w ten sposób powstały zaprezentowane prace.

Anna Wierzbicka- nauczyciel zajęć technicznych