Dzień Misia

Home » Szkoła » Klasy 1 - 3 » Dzień Misia
 26.11.2018

W piątek uczniowie klas pierwszych i drugich świętowali Dzień Misia. Każdy uczeń przyszedł do szkoły ze swoim misiem. Były misie małe, duże, kolorowe, jednobarwne, z kokardką, w sukience. Było ich bardzo wiele. Wszyscy poznali historię Dnia Pluszowego Misia, a na drugie śniadanie zjedli bułkę z miodem. Klasy pierwsze bawiły się w rytm muzyki z bajki "Stumilowy las", kolorowały obrazek misia, wskazywały drogę Kubusia Puchatka do miodu, układały puzzle o Kubusiu Puchatku.

Wszyscy otrzymali dyplom Kubusia Puchatka. Klasy drugie wykonały opis swojej maskotki, a następnie malowały misia na płótnie. Potem wszyscy zrobili zdjęcia z misiem w tle.

Podczas przerw dzieci bawiły się do piosenek dziecięcych o misiach oraz poznały zabawy ze śpiewem o misiu. Dzień Misia był świętem bardzo radosnym i zostanie we wspomnieniach uczniów.