Awans unihokeistów do finału wojewódzkiego

Home » Szkoła » Aktualności » Awans unihokeistów do finału…
 29.11.2017

W dniu 28.11.2017 roku w Dębnie w hali OSiR rozegrano 1/4 Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeja - dziewcząt  i chłopców.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dębnie po wygraniu z zespołami zajęła pierwsze miejsce i awansowała do finału.
Uzyskaliśmy następujące wyniki : z SP Kozielice 1:0 , z SP Banie 1:0. Zespół ze Szczecina nie przyjechał i przegrał wszystkie mecze walkowerem 5:0.

Skład zespołu z Dębna

• Klaudia Szczepaniak - bramkarka
  • Dominika Maślana
  • Amelia Zdebiak
  • Nikola Faron,
  • Maria Borysewicz - strzeliła 2 bramki
  • Anita Kędzia
  • Natalia Godzik
  • Jagoda Majkowska

W kategorii chłopców drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dębnie po bardzo zaciętej grze także zajęła I miejsce i awansowała do finału.
Uzyskaliśmy następujące wyniki: z SP Banie 2:0, z SP Kozielice 1:1 oraz SP 74 Szczecin  3:0.

Skład zespołu z Dębna

• Patryk Dalidowicz - bramkarz
  • Dominik Piekarski
  • Tomasz Kulbicki - strzelił 4 bramki
  • Artur Szeptuch - strzelił 1 bramkę
  • Jakub Pliś - strzelił 1 bramkę
  • Hubert Wołczyński
  •  Mateusz Owczarek
  •  Miłosz Radziukiewicz
  • Marek Marczuk,
  • Mateusz Jeliński.

Dziewczęta oraz chłopcy awansowali do Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej z pierwszego miejsca.
Finał Wojewódzki dziewcząt odbędzie się w Wierzchowie w dniu 13.12.2017r. Natomiast chłopcy grają w Mrzeżynie w dniu 15.12.2017r.

Chcielibyśmy podziękować za pomoc Gminie Dębno, Dyrekcji Gimnazjum Publicznego w Dębnie, Dyrekcji GBS Barlinek o/ Dębno oraz Dyrekcji OSiR w Dębnie.

Trener zespołów – Waldemar Pożarycki