Dziewczęta z SP2 w Dębnie blisko medalu

Home » Szkoła » Aktualności » Dziewczęta z SP2 w…
 14.12.2017

W dniu 13.12.2017 roku w Wierzchowie rozegrano Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeja - dziewcząt .

Wzięło w nim udział 8 najlepszych zespołów z województwa zachodniopomorskiego: Gimnazjum Trzebiatów, SP Grzmiąca, SP Wierzchowo, SP 10 Szczecin, SP 2 Dębno, SP Banie, SP Malechowo oraz SP Bierzwnik.

W pierwszej fazie zawodów mecze były rozgrywane w dwóch grupach. Każdy mecze trwał 3x6 minut. My trafiliśmy do grupy B gdzie czekały na nas zespoły z Wierzchowa, Grzmiącej oraz Szczecina.

W swojej grupie zajęliśmy drugiej miejsce i awansowaliśmy do półfinału gdzie niestety przegraliśmy oraz zajęliśmy 4 miejsce w województwie zachodniopomorskim.

Chciałbym dodać iż cały turniej jako jedyny zespół graliśmy tylko z jedną zawodniczką rezerwową gdyż pozostałe w ostatniej chwili się rozchorowały.

Skład zespołu z Dębna:

• Klaudia Szczepaniak - bramkarka
  • Dominika Maślana
  • Amelia Zdebiak
  • Nikola Faron,
  • Maria Borysewicz
  • Anita Kędzia
  • Natalia Godzik
  • Jagoda Majkowska

Chcielibyśmy podziękować za pomoc Gminie Dębno, Dyrekcji Gimnazjum Publicznego w Dębnie, Dyrekcji GBS Barlinek o/ Dębno oraz Dyrekcji OSiR w Dębnie.

Trener zespołów – Waldemar Pożarycki