Ach, cóż to był za bal!

Home » Szkoła » Aktualności » Ach, cóż to był…
 12.02.2018

Starszaki miały swoją zabawę, więc przyszedł czas na najmłodszych. Opiekunki SU - Anna Wierzbicka i Katarzyna Kaliściak przygotowały konkursy i zabawy dla pierwszoklasistów, a wychowawczynie  - Joanna Turów i Iwona Grzegorczyk zadbały o dekorację i poczęstunek - przepyszne pączki. W czwartkowe popołudnie, 8 lutego, odbył się - tak długo wyczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 - bal karnawałowy. 

W tym dniu stołówka szkolna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną masek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, piratów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także uczniami z klas gimnazjalnych - Agatą Wawruszczak, Alanem Kurkowskim i Erykiem Cyganem, którzy również barwnie przebrani wspomagali organizatorów imprezy w konkursach i zabawach. 

Oprawą muzyczną zajął się starszy kolega Denis Bystrzak - dziękujemy serdecznie. Świetnie dobrany repertuar nikomu nie pozwolił się nudzić. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zabawy w gronie najmłodszych. 

up