Dot Day, czyli Dzień Kropki 2017

Home » Programy edukacyjne » eTwinning » Dot Day, czyli Dzień…
 08.09.2017

Projekt eTwinning, w którym wraz z licznymi szkołami Polski bierzemy udział, służy pokazaniu, że każdy człowiek potrafi być kreatywny, a zwykła kropka może sprawić, iż odkryje w sobie niezwykłe pokłady twórczej inwencji.

Razem stworzyliśmy listę pomysłów, wymieniliśmy się doświadczeniami, jakie już posiadamy, wspólnie 15. września będziemy świętować kolejny Dzień Kropki. Zaprezentujemy w formie fotograficznych relacji lub krótkich filmików, jak kreatywni są nasi uczniowie.

Będziemy się ze sobą kontaktować na platformie, padlecie i facebooku. Wykażemy, że każdy uczeń jest twórczy. Odkryjemy potencjał, jaki tkwi w człowieku. Będziemy działać, bawić się i uczyć. Dowiedziemy, że nowe technologie nie są nam obce, ale potrafimy też działać w oparciu o tradycyjne formy i metody pracy.

Przyłączcie się do nas
Wioletta Rafałowicz