Dziękujmy Vashti za tegoroczny Dzień Kropki

Home » Programy edukacyjne » eTwinning » Dziękujmy Vashti za tegoroczny…
 16.09.2018

W Dniu Kropki nasza szkoła wzięła udział po raz czwarty.
Dziękujemy Vashti za to, że nam pokazała, iż każdy z nas ma talent i tylko od nas zależy, czy go rozwiniemy.

Uczniowie stali się bardziej kreatywni, ciekawi nowych informacji oraz zmotywowani do wykorzystywania innych form uczenia się.  Zapominali o schematyzmie lekcji, uczyli się, bawiąc. Podnieśli swoje umiejętności komunikacyjne, społeczne, komputerowe itp. Wzrosło ich poczucie własnej wartości, nauczyli się gospodarować czasem. Uświadomili sobie, jakie talenty i zdolności posiadają, nauczyli się je rozwijać samodzielnie. Poznawali siebie, zauważali swoją odmienność, uczyli się mówić o sobie.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 wraz z panią Wiolettą Rafałowicz