"Królowa śniegu" - rewia na lodzie

Home » Szkoła » Aktualności » "Królowa śniegu" - rewia…
 12.12.2018

22.11.2018r. najmłodsi uczniowie z naszej szkoły – klasy I, II , IV i V z wychowawczyniami  i opiekunami wybrali się na wycieczkę do Szczecina. O organizację tego przedsięwzięcia zadbała Pani Elżbieta Kościukiewicz we współpracy z wychowawczyniami klas. Wyruszyliśmy 3 autokarami. Celem wyjazdu był udział w rewii na lodzie pt. "Królowa Śniegu". Spektakl odbył sie w NETTO ARENA. 

Dzięki temu przedstawieniu nasi uczniowie poznali losy dzieci – Gerdy i Kaja, które żyły w braterskiej przyjaźni aż do dnia, kiedy chłopiec został porwany przez Królową Śniegu. Opuszczona i smutna Gerda rozpoczęła poszukiwania, narażając się na wiele niebezpieczeństw. Przedstawienie na lodzie było pełne popisów grupowych i indywidualnych, zawierających trudne elementy jazdy figurowej. 

Moskiewscy artyści zaprezentowali fantastyczne, baśniowe widowisko oparte na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. Dzieci miały też okazję podziwiać przepiękne, barwne kostiumy, dekorację, kolorowe światła, muzykę, a także ku ich radości sztuczne ognie. 

Wychowawczynie 

up