Nasze talenty w Strausbergu

Home » Szkoła » Aktualności » Nasze talenty w Strausbergu
 04.04.2019

W minioną środę, 27.03. miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w Festiwalu Talentów w Anne Frank Oberschule. Gospodarze przywitali nas pysznym poczęstunkiem. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 12:00.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas najstarszych: Julia Rosołowska, Michał Wołącewicz, Maciej Kalemba i Mikołaj Syroka oraz uczennica klasy Va Wiktoria Taracińska. Społeczność szkolna bardzo ciepło nas przyjęła. Oklaskom i wiwatom nie było końca. Śpiewające dziewczęta oczarowały swoimi głosami, a grający na saksofonie, trąbce i keyboardzie chłopcy wprawili niejednego w osłupienie.

W przerwie na obrady jury, zostaliśmy oprowadzeni po szkole przez kolegów i koleżanki z Niemiec. Ich szkoła bardzo przypadła nam do gustu. Nasi reprezentanci zostali nagrodzeni i zaproszeni do udziału w festiwalu w przyszłym roku. Na pewno nas tam nie zabraknie.

Katarzyna Kaliściak