Parki Narodowe Naszym Bogactwem

Home » Szkoła » Aktualności » Parki Narodowe Naszym Bogactwem
 04.04.2019

22 marca 2019 roku w ZSP nr 1 w Dębnie odbył się konkurs o Parkach Narodowych. Zmagania konkursowe odbywały się w dwóch formach. Część testowa polegała na wykazaniu się wiedzą w zakresie znajomości wszystkich Parków Narodowych oraz wybranych gatunków chronionych w Polsce, natomiast druga część – zadaniowa,  dotyczyła posługiwania się umiejętnościami matematycznymi w rozwiązywaniu zadań problemowych.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Katarzyna Blicharz, Hanna Barylak, Aleksandra Metelka z klasy 3D gimnazjalnej osiągnęła duży sukces. I miejsce w kategorii PRZYRODNIK zdobyła Hanna Barylak, natomiast III miejsce Katarzyna Blicharz.

Gratulujemy uczennicom osiągnięć!

Serdeczne podziękowania składamy Pani Joannie Misiewicz za wspaniałą organizację konkursu i stworzenie sympatycznej atmosfery.

Iwona Olobry, Dorota Podbereska