Festiwal projektów 2018

Home » Szkoła » Aktualności » Festiwal projektów 2018
 11.06.2018

Dnia 5 czerwca 2018 roku odbył się w naszej szkole Festiwal Projektów. W ramach festiwalu można było oglądać prace następujących projektów:

• Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni – edycja  IV;
  • Haft  matematyczny;
  • Dwójka koduje i programuje;
  • Nie dam się złapać w sieć pajęczą;
  • Przygody Ortopisa i jego bandy;
  • Z książką mknij przez życie;
  • Bycie człowiekiem zobowiązuje;
  • Czy kiwi może latać – gatunki ekosystemu świata;
  • Classroom library;
  • Fizol czyli jaki związek ma fizyka ze sportem;
  • Rozmówki turystyczne nastolatków;

Wyżej wymienione projekty zostały przedstawione w formie gazetki w holu szkolnym oraz na stołówce, wywieszone prace uczniów można podziwiać do 15 czerwca 2018 roku. Dodatkowo w ramach projektu „Haft matematyczny” dziewczęta z zainteresowanymi uczniami podczas przerw wyszyły obrazy na kartce papieru. Na obrazach pojawiły się odcinki, kąty, symetrie, figury przystające. Zaś w ramach projektu „Dwójka koduje i programuje” uczniowie zaprezentowali małego robota Ozobota i sprawdzali czy trasa jaką przygotowali dla Ozobota została przez niego prawidłowo odczytana.

Dorota Tołoczko