Roztańczona "Dwójka"

Home » Szkoła » Aktualności » Roztańczona "Dwójka"
12.02.2018

Gimnazjówka i Połowinki odbyły się w tym roku szkolnym 07 lutego 2018 roku. Bardzo ucieszył nas fakt, ze uczniowie tak licznie wyrazili chęć uczestniczenia w zabawie, która miała miejsce w Klubie Muzycznym Giso. Razem bawiło się 186 uczniów i uczennic klas II i III gimnazjalnych oraz klas VII.  Wychowankowie klas zostali zobligowani do przygotowania zaproszeń dla dyrekcji oraz wychowawców. 

Zabawa rozpoczęła się o 17:00 i już od pierwszych minut uczniowie ruszyli w tany - solo, w parach, grupowo, w wężyku, wyginając się i podskakując w rytm rozbrzmiewającej muzyki. Zaproszeni goście - dyrekcja i wychowawcy musieli wykazać się wiedzą i zwinnością, co czasem mogło sprawić trudności, a czasem wywołać salwę śmiechu. Ostatecznie wszystkie zadania – trzęsipudło, znajomość wierszyków dla dzieci i refrenów polskich przebojów, wykonane zostały na 5+. 

Atmosfera, zarówno podczas wykonywania zadań jak i podczas całej imprezy była rewelacyjna, tańcom nie było końca. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. A właścicielom i pracownikom GISO za udaną i życzliwą współpracę.

A. Wierzbicka, K. Kaliściak

up