Szkolne Asy 2019

Home » Szkoła » Aktualności » Szkolne Asy 2019
 11.02.2019

25 stycznia 2019r. – ostatni dzień I semestru – to czas, kiedy najlepsi uczniowie naszej szkoły w nauce wraz z rodzicami otrzymali wyróżnienia na uroczystości rozdania listów gratulacyjnych. Na powitanie wszystkim zebranym zagrał zespół muzyczny utwór pt. "Only you". Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Magdalena Umińska. Gratulowała uczniom wysokich wyników w nauce i zachowaniu. Rodzicom i nauczycielom dziękowała za wspieranie uczniów na drodze do twierdzy "WIEDZA". Po wystąpieniu Pani Dyrektor nadszedł czas na wyróżnienia.

Na początku wręczono słodkie upominki uczniom, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych:

• Maciej Kalemba z geografii, historii, wosu i fizyki,
  • Małgorzata Araszczuk i Nina Michasiuk z języka angielskiego,
  • Michał Wołącewicz i Alan Jeleniewicz z języka niemieckiego,
  • Oliwia Pierzchlewicz z języka polskiego,
  • Jakub Trybel z historii.

Drugą grupą wyróżnionych uczniów byli stypendyści za bardzo wysokie wyniki w nauce (średnia ocen 5,2 i wyższa) - Marta Izak, Anna Kmita, Jan Maciejewski, Alicja Podbereska, Jakub Podbereski, Wiktoria Taracińska, Alicja Ferkaluk, Maciej Kalemba, Emilia Stadejek, Wiktoria Korzeniowska, Hanna Barylak, Katarzyna Blicharz, Aleksandra Metelka oraz za wyniki sportowe - Weronika Jarema.

Po stypendiach nadszedł czas na wręczenie listów gratulacyjnych rodzicom i słodkich upominków uczniom. W tym roku szkolnym nagrody otrzymali:

• z klasy 1a - Wiktor Andrzejewski, Magdalena Izak, Antoni Malec, Dawid Moskalik, Michał Nowak Nadia Skibniewska, Filip Świtek, Antonina Wiśniewska,
  • z klasy 1b - Ewa Bobik, Maja Cząstka, Hanna Dżon, Patryk Frankiewicz, Marcelina Jacura, Marcelina Kopka, Gabriela Kwiatkowska, Julia Lewandowska, Wiktor Mielimączka, Jakub Nowak, Maciej Sawulak, Julia Świetlicka, Leon Ura, Kinga Wawruszczak, Bartosz Wierzbicki, Antonina Witkowska, Antoni Wolski,
  • z klasy 2a - Lena Bladyniec, Aniela Dąbrowska, Lena Gałan, Oliwier Jastrzębski, Filip Jenda, Julia Kaliściak, Paweł Kunisz, Natalia Rakowska, Nelly Rozalik, Zuzanna Świtek,
  • z klasy 2b - Julia Adamczyk, Amelia Byczek, Zofia Mielimączka, Aleksandra Rejnowicz, Amelia Świderska, Łucja Witkowska,
  • z klasy 4a - Dorota Bobik, Milena Dzikowska, Miłosz Grzegorczyk, Oliwia Jaworska, Julia Kieda, Eliza Kopaszewska, Weronika Krawczuk, Antoni Kwiatkowski, Arkadiusz Malec, Agata Moskalik, Tomasz Olszewski, Karol Stefanowicz, Hanna Taracińska, Jakub Wiatrowski, Hanna Witkowska,
  • z klasy 4b - Marika Bijak, Wiktor Dębowski, Hanna Kardas, Maja Kwiatkowska, Bartosz Majkowski, Karol Szyszko,
  • z klasy 5a - Marta Izak, Anna Kmita, Jan Maciejewski, Alicja Podbereska, Jakub Podbereski, Szymon Sebastian, Igor Słowiński, Wiktoria Taracińska,
  • z klasy 7b - Hubert Piekarski,
  • z klasy 8a - Alicja Ferkaluk, Maciej Kalemba, Karolina Marczak, Emilia Stadejek, Jakub Trybel, Lena Wilczyńska,
  • z klasy 8b - Julia Bajda, Jakub Bąk, Jakub Berliński, Oliwier Rozalik,
  • z klasy 3a - Emil Duczek, Weronika Kunisz, Oliwia Pierzchlewicz, Aleksandra Szymanek,
  • z klasy 3c - Wiktoria Korzeniowska, Klaudia Słomińska, Alicja Witkowska,
  • z klasy 3d - Hanna Barylak, Katarzyna Blicharz, Aleksandra Metelka, Natalia Miklas
  • z klasy 3e - Patrycja Prusińska,
  • z klasy 3f - Natalia Szyszka,
  • z klasy 3g - Natalia Rój.

Uroczystość uświetniły występy uczniów naszej szkoły. Wyróżnionym uczniom zaśpiewali:
Amelia Majewska – "I have a dream", "Anyone I want to be", Wiktoria Taracińska – "Mam tę moc", "Spełniamy marzenia", zespół muzyczny pod kierunkiem p. Adama Kowalskiego – "Zakazany owoc", Julia Rosołowska - "Get Lucky", "Sway" przy akompaniamencie Big Bendu. Zatańczył również zespół uczennic z klasy 2a pod kierunkiem p. Iwony Grzegorczyk. Spotkanie zakończył występ Big Bendu utworem "Gdybym był bogaty", który był zadedykowany rodzicom i nauczycielom.