Walentynki wśród najmłodszych

Home » Szkoła » Aktualności » Walentynki wśród najmłodszych
 13.02.2019

Miesiąc luty to czas, kiedy obchodzimy Walentynki. Uczniowie uczęszczający do świetlicy z tej okazji przygotowywali przez kilka dni z wielkim zaangażowaniem prace, ozdabiali salę i wykonywali gazetkę ścienną tematycznie związaną z tym wyjątkowym świętem.  Dzięki temu działaniu mogli zaprezentować swoje umiejętności i rozwijać talenty.

Przy okazji zapoznali się z historią święta i sposobami jego obchodzenia nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Motywem wiodącym były oczywiście serca i kolor czerwony. Przedsięwzięcie wzbudziło  ogólne zainteresowanie wśród uczniów. Prześcigali się w pomysłach i sposobach wykonywania prac.

Wszystkim uczestnikom walentynkowego szaleństwa dziękujemy za przygotowanie pięknych prac. Świetlica wygląda dzięki nim nieziemsko, wprost bajkowo.

Opiekun M. Jokiel