Warsztaty Rodzinne w 4a i 5a

Home » Szkoła » Aktualności » Warsztaty Rodzinne w 4a…
 13.11.2018

W dniu 6 listopada 2018 r. o godzinie 16.00 odbyły się w czytelni szkolnej Warsztaty Rodzinne zatytułowane "Świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości".  W warsztatach wzięli udział chętni uczniowie z klasy 4a i 5a oraz ich najbliżsi. Byli rodzice, dziadkowie oraz młodsze rodzeństwo naszych uczniów.

Podczas wspólnego świętowania królowała nauka poprzez zabawę, łączyliśmy matematykę z informatyką i techniką, kodowaliśmy i rysowaliśmy trasę dla Ozobota, a wszystko wzbogaciliśmy pieśniami patriotycznymi i informacjami dotyczącymi odzyskania przez Polskę niepodległości. Na koniec uczniowie razem ze swoimi najbliższymi tworzyli biało-czerwone kotyliony.

Dziękuję serdecznie uczniom oraz ich najbliższym za mile spędzony czas, a Pani dyrektor Magdalenie Umińskiej za słodki poczęstunek dla gości.

Zapraszam do obejrzenia galerii.

Monika Kubica