Wzorowa Łazienka

Home » Szkoła » Aktualności » Wzorowa Łazienka
 06.03.2018

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła  przystąpiła do ogólnopolskiego programu społeczno-edukacyjnego „Wzorowa łazienka”, zorganizowanego przez markę  Domestos. Nadrzędnym celem programu była poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych.

Podczas akcji wykonaliśmy zadania konkursowe. Zamieściliśmy prace plastyczne na stronie internetowej Domestosa, przeprowadziliśmy Światowy Dzień Toalet, uczestniczyliśmy w pogadance przeprowadzonej przez pielęgniarkę szkolną na temat zachowania higieny i prawidłowego mycia rąk.

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i rodziców, którzy głosowali na naszą szkołę zmieściliśmy się w grupie 100 szkół nagrodzonych rocznym zapasem produktów Domestos, które zostały przekazane do naszej szkoły.  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się i głosowali na nasz wspólny sukces.

Organizatorzy: I. Grzegorczyk, J. Turów