Mikołajkowy zawrót głowy

Home » Szkoła » Aktualności » Mikołajkowy zawrót głowy
 18.12.2017

W dniu 6 grudnia w ramach klasowych Mikołajek, wszyscy uczniowie z klasy 2g pojechali na wycieczkę do Gorzowa Wlkp. W programie przewidziana była nauka lub doskonalenie jazdy na łyżwach oraz zabawa połączona z integracją   w Open the door. Jazda na łyżwach sprawiła uczniom wiele frajdy. Jednym szło lepiej, innym gorzej. Byli tacy, którzy często stykali swoje części ciała z taflą lodu, ale nie zrażali się tym. Miło było patrzeć jak pomagali sobie wzajemnie w takich sytuacjach. Dzięki takiej współpracy można powiedzieć, że jazda na łyżwach nie jest już nikomu straszna.

Open the door, mimo układanych koncepcji wyjścia z pokoi okazał się nie do pokonania. Najważniejsza jednak w tym wyjeździe była super zabawa i dobry humor czego nikomu nie brakowało.

Anna Wierzbicka