Turniej sportowy w Smolnicy

Home » Szkoła » Aktualności » Turniej sportowy w Smolnicy
 25.02.2019

Szkoła Podstawowa w Smolnicy była organizatorem VI Integracyjnego Turnieju Sportowego dla uczniów klas I-III.  Zawodnikami z "Dwójki" byli uczniowie z klasy II a i II b. Na turniej wybraliśmy się w silnym składzie, gdyż towarzyszyła nam Pani Dyrektor Magdalena Umińska, wychowawczynie klas drugich przygotowujące swoich wychowanków do zawodów oraz rodzice.

Wydarzenie to było wielką atrakcją dla drugoklasistów: podróż do Smolnicy gimbusem, rozgrywki w nieznanej wcześniej hali sportowej, poznanie nowych kolegów oraz "zdrowa" sportowa rywalizacja. Gospodarze zadbali o wspaniałą atmosferę, smaczny poczęstunek i świetne konkurencje.

Wszyscy uczestnicy turnieju poprzez  losowanie uzyskali miejsce w drużynie. Po przydzieleniu do wylosowanej drużyny, dzieci  zapoznały się z nowymi  kolegami z którymi wspólnie walczyły o medal. Wszyscy rywalizowali i dopingowali nieznanych wcześniej kolegów. Nie było też przegranych, gdyż każdy otrzymał swój pamiątkowy zloty medal i słodki upominek.

Dziękujemy organizatorom za tak dobrą zabawę i prawdziwą integrację z koleżankami i kolegami z gminy Dębno.

Joanna Turów, Iwona Grzegorczyk