W szkole może być bajkowo

Home » Szkoła » Klasy 1 - 3 » W szkole może być…
 11.03.2019

Uczniowie klasy 1 b chcąc umilić pobyt swoim koleżankom i kolegom wystawili przedstawienie pt. "Bajka o sześciu myszkach".
Występ przed uczniami poprzedzały wielogodzinne próby i ćwiczenia. Dzieci zadbały oto, aby ich występ był w pełni profesjonalny, więc włączyły w przygotowania swoich rodziców. Gdyby nie ich poświęcenie nie byłoby pięknej dekoracji oraz wspaniałych rekwizytów.

Wszystko to podniosło rangę tego wydarzenia i sprawiło, że przedstawienie przyniosło niezwykle niezapomnianych wrażeń zarówno młodym aktorom jak i widzom.

Dzieci nauczyły się dzięki temu, czym jest praca zespołowa, odpowiedzialności oraz panowania nad tremą. Pozwoliło również pokonać swoje słabości.

Koledzy nagrodzili występ gromkimi brawami i każdy już wie, że: "Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść".
Do zobaczenia w innej bajce.

M. Jokiel