Dzień Rodzica w klasie 1 b

Home » Szkoła » Klasy 1 - 3 » Dzień Rodzica w klasie…
 06.06.2019

Dnia 06.06. br. uczniowie klasy 1 b aby uświetnić Dzień Mamy oraz Dzień Taty postanowili przygotować dla swoich rodziców program artystyczny. W ten sposób chcieli podziękować za ich miłość, cierpliwość i troskę. Dzieci oprócz wierszyków i piosenek, krótkich scenek teatralnych zagrały na flecie utwór "Poszły w pole kurki trzy" oraz zagrały na bum -  bum rurkach utwór " Była sobie żabka mała". Dodatkowo przygotowały dla rodziców słodką niespodziankę. Samodzielnie upiekły pierniczki i je własnoręcznie udekorowały.

Spotkanie zostało przez rodziców przyjęte bardzo dobrze. Nie zabrakło wzruszeń, łez i uśmiechu.
Gdyby nie ciężka praca dzieci i duże zaangażowanie rodziców spotkanie nie przyjęłoby takiej formy. Wszystkim serdecznie dziękuję.

Troszkę fotek

Wychowawca M. Jokiel