Gdzie jesteś, tatusiu?

Home » Szkoła » Biblioteka szkolna » Gdzie jesteś, tatusiu?
 27.03.2019

Dnia 20 marca na lekcji zastępczej w czytelni szkolnej, razem z naszymi koleżankami z klasy 4a i 4b przeczytałyśmy fragment książki pt. „Gdzie jesteś, tatusiu?”. Autorem opowiadania jest Anna Onichimowska.

Jako pierwsza czytała Pani nauczycielka z biblioteki, a następnie Hania W., Maja, Hania T., Weronika K., Wiktoria, Hania K., Amelka oraz Marika. Głównym bohaterem opowiadania był chłopiec o imieniu Paweł i jego brat Kuba. Pewnego dnia mama chłopców otrzymała tajemniczy list. Po jego przeczytaniu była bardzo smutna. Któregoś popołudnia przyjechał do nich dziadek i przez długi czas rozmawiał z mamą szeptem. Paweł i Kuba byli bardzo zdenerwowani, bo nie wiedzieli co się dzieje.

Co wydarzy się później dowiecie się, gdy przeczytacie książkę, do czego serdecznie Was zachęcamy.

Weronika Krawczuk i Hania Taracińska